Про нас

Основним напрямком “Меблевої фабрики TORINO” є виробництво якісних м’яких меблів для дому. Ми прагнемо постійно удосконалювати наші технології, щоб запропонувати покупцям найдостойнішу якість за мінімальними цінами.

Більше 10 років фабрика ТОРІНО займає провідне місце серед виробників м’яких меблів в Україні. Добитися розташування клієнтів допомогла бездоганна якість м’яких диванів, завдяки використанню якісної сировини і надійних комплектуючих для виробництва м’яких меблів.

Багаторічний досвід зробили компанію безперечним лідером у своїй галузі. Ми намагаємося поєднувати традиції з сучасністю, тому приймаючи рішення про купівлю м’яких меблів з пропозиції фабрики TORINO, ви можете бути упевнені, що отримаєте повноцінний продукт, створений з використанням перевірених технологій і виконаний відповідно до сучасних тенденцій.

В асортименті продукції меблевої фабрики Ви знайдете м’які меблі на будь-який смак. Дивани, ліжка та крісла чекають на вас у будь-якому кольорі, матеріалі та кількості. Ми знаємо свою продукцію зсередини та з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Переваги м’яких меблів від фабрики TORINO

Меблі безпосередньо від виробника

Між фабрикою та покупцями повністю відсутні посередники. В результаті Ви отримуєте найкращу ціну.

Широкий асортимент модифікацій

На ваш вибір безліч диванів та ліжок у різних кольорах, варіантах оббивки та комплектаціях.

Гарантія

На всю продукцію діє гарантія від виробника – 18 місяців.

Висока якість м’яких меблів

Випускаючи моделі європейського дизайну, ми беремо на себе сміливість стверджувати, що конструктивно наша продукція значно якісніша за свої європейські аналоги. Не секрет, що на Заході меблі досить часто слугують не більше трьох-п’яти років, після чого її просто змінюють. В умовах нашої країни, де меблі купують «всерйоз і надовго», потрібна підвищена міцність конструкції.

Допомога у підборі

Наш консультант підбере меблі відповідно до ваших побажань, стилістичних, інтер’єрних та архітектурних особливостей приміщення, покажуть зразки тканин, елементів декору, щоб меблева оббивка гармонувала з дизайном інтер’єру, а також розкажуть про особливості меблів та механізмів-трансформації.

Швидка доставка

Доставка меблів здійснюється по місту Київ та Київській області протягом дня в усі дні тижня за винятком понеділка. Точну вартість та термін доставки необхідно уточнити у менеджера.

Адреса виробництва м’яких меблів

Україна, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Льва Толстого 42

Консультація та замовлення

+380663527725

Запрошуємо до співпраці торгові компанії, мережі, інтернет-магазини.

Ми будемо дуже раді співпраці з Вами!

Кошик
Прокрутити вгору